Kalendář akcí
poslední mesíc leden 2022 příští mesíc
Po Út St Čt So Ne
week 52 1 2
week 1 3 4 5 6 7 8 9
week 2 10 11 12 13 14 15 16
week 3 17 18 19 20 21 22 23
week 4 24 25 26 27 28 29 30
week 5 31
poslední mesíc únor 2022 příští mesíc
Po Út St Čt So Ne
week 5 1 2 3 4 5 6
week 6 7 8 9 10 11 12 13
week 7 14 15 16 17 18 19 20
week 8 21 22 23 24 25 26 27
week 9 28

Rozpis utkání v sezóně 2019/2020

Regionální liga mužů - skupina 3 - 2019/2020

datum čas domácí hosté hala
14.9. 9:00 FKÚ Ovocné Báze SSK Future Barrandov 6:9
14.9. 12:00 BLACK ANGELS B BENFICA FKÚ Ovocné Báze 6:4
28.9. 9:00 Florbal TJ Kobylisy B FKÚ Ovocné Báze 5:6
28.9. 15:00 FKÚ Ovocné Báze Florbal Team Sokol Nebušice 5:6pn
13.10. 8:00 TEXAS LONGHORNS FKÚ Ovocné Báze 5:2
13.10. 12:30 FKÚ Ovocné Báze Kanonýři Kladno B 6:12
2.11. 9:00 FKÚ Ovocné Báze Floorball Club FALCON 4:9
2.11. 12:00 FbŠ Bohemians C FKÚ Ovocné Báze 7:11
17.11. 11:00 FKÚ Ovocné Báze TJ Sokol Královské Vinohrady C 0:5
17.11. 14:00 Sokol Rudná FKÚ Ovocné Báze 7:4
8.12. 8:00 FKÚ Ovocné Báze Wizards DDM Praha 10 B 3:2
8.12. 11:00 T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B FKÚ Ovocné Báze 4:6
12.1. 12:00 FKÚ Ovocné Báze Sokol Rudná 5:8
12.1. 15:00 Kanonýři Kladno B FKÚ Ovocné Báze 5:7
2.2. 10:30 Floorball Club FALCON FKÚ Ovocné Báze 5:6pn
2.2. 13:30 FKÚ Ovocné Báze BLACK ANGELS B BENFICA 6:4
23.2. 10:30 FKÚ Ovocné Báze Florbal TJ Kobylisy B 5:4pn
23.2. 16:30 TJ Sokol Královské Vinohrady C FKÚ Ovocné Báze 3:4
7.3. 9:00 Wizards DDM Praha 10 B FKÚ Ovocné Báze 3:6
7.3. 13:30 FKÚ Ovocné Báze T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B 5:4
21.3. 10:30 Florbal Team Sokol Nebušice FKÚ Ovocné Báze zrušeno
21.3. 13:30 FKÚ Ovocné Báze TEXAS LONGHORNS zrušeno
4.4. 0:00 FbŠ Bohemians C FKÚ Ovocné Báze zrušeno
4.4. 0:00 FKÚ Ovocné Báze SSK Future Barrandov zrušeno

Aktualizováno (Pondělí, 20 Duben 2020 13:52)

 
Na spadnutí ...
Žádné události
Tabulka
1 SKV C 18 12 1 5 38
2 Nebušice 18 12 1 5 38
3 Future 18 11 3 4 37
4 Rudná 18 10 2 6 33
5 Báze 20 9 3 8 32
6 Kobylisy B 18 9 3 6 30
7 Krysa 18 8 2 8 27
8 Dvoreček B 18 8 0 10 24
9 Texas 18 5 5 8 24
10 Blekendžls B 18 7 2 9 23
11 Vylízárds B 20 6 3 11 22
12 Kladno B 20 3 5 12 17
13 FBŠ C 18 5 0 13 15
Banner