Kalendář akcí
poslední mesíc duben 2020 příští mesíc
Po Út St Čt So Ne
week 14 1 2 3 4 5
week 15 6 7 8 9 10 11 12
week 16 13 14 15 16 17 18 19
week 17 20 21 22 23 24 25 26
week 18 27 28 29 30
poslední mesíc květen 2020 příští mesíc
Po Út St Čt So Ne
week 18 1 2 3
week 19 4 5 6 7 8 9 10
week 20 11 12 13 14 15 16 17
week 21 18 19 20 21 22 23 24
week 22 25 26 27 28 29 30 31

Rozpis utkání v sezóně 2019/2020

Regionální liga mužů - skupina 3 - 2019/2020

datum čas domácí hosté hala
14.9. 9:00 FKÚ Ovocné Báze SSK Future Barrandov 6:9
14.9. 12:00 BLACK ANGELS B BENFICA FKÚ Ovocné Báze 6:4
28.9. 9:00 Florbal TJ Kobylisy B FKÚ Ovocné Báze 5:6
28.9. 15:00 FKÚ Ovocné Báze Florbal Team Sokol Nebušice 5:6pn
13.10. 8:00 TEXAS LONGHORNS FKÚ Ovocné Báze 5:2
13.10. 12:30 FKÚ Ovocné Báze Kanonýři Kladno B 6:12
2.11. 9:00 FKÚ Ovocné Báze Floorball Club FALCON 4:9
2.11. 12:00 FbŠ Bohemians C FKÚ Ovocné Báze 7:11
17.11. 11:00 FKÚ Ovocné Báze TJ Sokol Královské Vinohrady C 0:5
17.11. 14:00 Sokol Rudná FKÚ Ovocné Báze 7:4
8.12. 8:00 FKÚ Ovocné Báze Wizards DDM Praha 10 B 3:2
8.12. 11:00 T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B FKÚ Ovocné Báze 4:6
12.1. 12:00 FKÚ Ovocné Báze Sokol Rudná 5:8
12.1. 15:00 Kanonýři Kladno B FKÚ Ovocné Báze 5:7
2.2. 10:30 Floorball Club FALCON FKÚ Ovocné Báze 5:6pn
2.2. 13:30 FKÚ Ovocné Báze BLACK ANGELS B BENFICA 6:4
23.2. 10:30 FKÚ Ovocné Báze Florbal TJ Kobylisy B 5:4pn
23.2. 16:30 TJ Sokol Královské Vinohrady C FKÚ Ovocné Báze 3:4
7.3. 9:00 Wizards DDM Praha 10 B FKÚ Ovocné Báze 3:6
7.3. 13:30 FKÚ Ovocné Báze T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B 5:4
21.3. 10:30 Florbal Team Sokol Nebušice FKÚ Ovocné Báze SH Králův Dvůr
21.3. 13:30 FKÚ Ovocné Báze TEXAS LONGHORNS SH Králův Dvůr
4.4. 0:00 FbŠ Bohemians C FKÚ Ovocné Báze X3M Arena Barrandov
4.4. 0:00 FKÚ Ovocné Báze SSK Future Barrandov X3M Arena Barrandov

Aktualizováno (Čtvrtek, 12 Březen 2020 07:17)

 
Na spadnutí ...
Tabulka
1 SKV C 18 12 1 5 38
2 Nebušice 18 12 1 5 38
3 Future 18 11 3 4 37
4 Rudná 18 10 2 6 33
5 Báze 20 9 3 8 32
6 Kobylisy B 18 9 3 6 30
7 Krysa 18 8 2 8 27
8 Dvoreček B 18 8 0 10 24
9 Texas 18 5 5 8 24
10 Blekendžls B 18 7 2 9 23
11 Vylízárds B 20 6 3 11 22
12 Kladno B 20 3 5 12 17
13 FBŠ C 18 5 0 13 15
Banner