Kalendář akcí
poslední mesíc září 2019 příští mesíc
Po Út St Čt So Ne
week 35 1
week 36 2 3 4 5 6 7 8
week 37 9 10 11 12 13 14 15
week 38 16 17 18 19 20 21 22
week 39 23 24 25 26 27 28 29
week 40 30
poslední mesíc říjen 2019 příští mesíc
Po Út St Čt So Ne
week 40 1 2 3 4 5 6
week 41 7 8 9 10 11 12 13
week 42 14 15 16 17 18 19 20
week 43 21 22 23 24 25 26 27
week 44 28 29 30 31

Rozpis utkání v sezóně 2019/2020

Regionální liga mužů - skupina 3 - 2019/2020

datum čas domácí hosté hala
14.9. 9:00 FKÚ Ovocné Báze SSK Future Barrandov TJ Sokol Vinohrady
14.9. 12:00 BLACK ANGELS B BENFICA FKÚ Ovocné Báze TJ Sokol Vinohrady
28.9. 9:00 Florbal TJ Kobylisy B FKÚ Ovocné Báze SH Stochov
28.9. 15:00 FKÚ Ovocné Báze Florbal Team Sokol Nebušice SH Stochov
13.10. 0:00 TEXAS LONGHORNS FKÚ Ovocné Báze SH TJ Kobylisy
13.10. 0:00 FKÚ Ovocné Báze Kanonýři Kladno B SH TJ Kobylisy
2.11. 0:00 FKÚ Ovocné Báze Floorball Club FALCON SH Chýně
2.11. 0:00 FbŠ Bohemians C FKÚ Ovocné Báze SH Chýně
17.11. 0:00 FKÚ Ovocné Báze TJ Sokol Královské Vinohrady C SH ZŠ Kunratice
17.11. 0:00 Sokol Rudná FKÚ Ovocné Báze SH ZŠ Kunratice
8.12. 0:00 FKÚ Ovocné Báze Wizards DDM Praha 10 B SH TJ Kobylisy
8.12. 0:00 T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B FKÚ Ovocné Báze SH TJ Kobylisy
12.1. 0:00 FKÚ Ovocné Báze Sokol Rudná TJ Sokol Vinohrady
12.1. 0:00 Kanonýři Kladno B FKÚ Ovocné Báze TJ Sokol Vinohrady
2.2. 0:00 Floorball Club FALCON FKÚ Ovocné Báze Sport Eden Beroun
2.2. 0:00 FKÚ Ovocné Báze BLACK ANGELS B BENFICA Sport Eden Beroun
23.2. 10:30 FKÚ Ovocné Báze Florbal TJ Kobylisy B SH Králův Dvůr
23.2. 16:30 TJ Sokol Královské Vinohrady C FKÚ Ovocné Báze SH Králův Dvůr
7.3. 0:00 Wizards DDM Praha 10 B FKÚ Ovocné Báze SH Chýně
7.3. 0:00 FKÚ Ovocné Báze T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B SH Chýně
21.3. 0:00 Florbal Team Sokol Nebušice FKÚ Ovocné Báze SH Králův Dvůr
21.3. 0:00 FKÚ Ovocné Báze TEXAS LONGHORNS SH Králův Dvůr
4.4. 0:00 FbŠ Bohemians C FKÚ Ovocné Báze X3M Arena Barrandov
4.4. 0:00 FKÚ Ovocné Báze SSK Future Barrandov X3M Arena Barrandov

Aktualizováno (Sobota, 07 Září 2019 23:33)

 
Tabulka
1 Blekendžls B 0 0 0 0 0
2 FBŠ C 0 0 0 0 0
3 Báze 0 0 0 0 0
4 Krysa 0 0 0 0 0
5 Nebušice 0 0 0 0 0
6 Kobylisy B 0 0 0 0 0
7 Kladno B 0 0 0 0 0
8 Rudná 0 0 0 0 0
9 Future 0 0 0 0 0
10 Dvoreček B 0 0 0 0 0
11 Texas 0 0 0 0 0
12 SKV C 0 0 0 0 0
13 Vylízárds B 0 0 0 0 0
Banner