Kalendář akcí
poslední mesíc září 2020 příští mesíc
Po Út St Čt So Ne
week 36 1 2 3 4 5 6
week 37 7 8 9 10 11 12 13
week 38 14 15 16 17 18 19 20
week 39 21 22 23 24 25 26 27
week 40 28 29 30
poslední mesíc říjen 2020 příští mesíc
Po Út St Čt So Ne
week 40 1 2 3 4
week 41 5 6 7 8 9 10 11
week 42 12 13 14 15 16 17 18
week 43 19 20 21 22 23 24 25
week 44 26 27 28 29 30 31

Rozpis utkání v sezóně 2019/2020

Regionální liga mužů - skupina 3 - 2019/2020

datum čas domácí hosté hala
14.9. 9:00 FKÚ Ovocné Báze SSK Future Barrandov 6:9
14.9. 12:00 BLACK ANGELS B BENFICA FKÚ Ovocné Báze 6:4
28.9. 9:00 Florbal TJ Kobylisy B FKÚ Ovocné Báze 5:6
28.9. 15:00 FKÚ Ovocné Báze Florbal Team Sokol Nebušice 5:6pn
13.10. 8:00 TEXAS LONGHORNS FKÚ Ovocné Báze 5:2
13.10. 12:30 FKÚ Ovocné Báze Kanonýři Kladno B 6:12
2.11. 9:00 FKÚ Ovocné Báze Floorball Club FALCON 4:9
2.11. 12:00 FbŠ Bohemians C FKÚ Ovocné Báze 7:11
17.11. 11:00 FKÚ Ovocné Báze TJ Sokol Královské Vinohrady C 0:5
17.11. 14:00 Sokol Rudná FKÚ Ovocné Báze 7:4
8.12. 8:00 FKÚ Ovocné Báze Wizards DDM Praha 10 B 3:2
8.12. 11:00 T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B FKÚ Ovocné Báze 4:6
12.1. 12:00 FKÚ Ovocné Báze Sokol Rudná 5:8
12.1. 15:00 Kanonýři Kladno B FKÚ Ovocné Báze 5:7
2.2. 10:30 Floorball Club FALCON FKÚ Ovocné Báze 5:6pn
2.2. 13:30 FKÚ Ovocné Báze BLACK ANGELS B BENFICA 6:4
23.2. 10:30 FKÚ Ovocné Báze Florbal TJ Kobylisy B 5:4pn
23.2. 16:30 TJ Sokol Královské Vinohrady C FKÚ Ovocné Báze 3:4
7.3. 9:00 Wizards DDM Praha 10 B FKÚ Ovocné Báze 3:6
7.3. 13:30 FKÚ Ovocné Báze T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B 5:4
21.3. 10:30 Florbal Team Sokol Nebušice FKÚ Ovocné Báze zrušeno
21.3. 13:30 FKÚ Ovocné Báze TEXAS LONGHORNS zrušeno
4.4. 0:00 FbŠ Bohemians C FKÚ Ovocné Báze zrušeno
4.4. 0:00 FKÚ Ovocné Báze SSK Future Barrandov zrušeno

Aktualizováno (Pondělí, 20 Duben 2020 13:52)

 
Na spadnutí ...
Žádné události
Tabulka
1 SKV C 18 12 1 5 38
2 Nebušice 18 12 1 5 38
3 Future 18 11 3 4 37
4 Rudná 18 10 2 6 33
5 Báze 20 9 3 8 32
6 Kobylisy B 18 9 3 6 30
7 Krysa 18 8 2 8 27
8 Dvoreček B 18 8 0 10 24
9 Texas 18 5 5 8 24
10 Blekendžls B 18 7 2 9 23
11 Vylízárds B 20 6 3 11 22
12 Kladno B 20 3 5 12 17
13 FBŠ C 18 5 0 13 15
Banner