Kalendář akcí
poslední mesíc leden 2019 příští mesíc
Po Út St Čt So Ne
week 1 1 2 3 4 5 6
week 2 7 8 9 10 11 12 13
week 3 14 15 16 17 18 19 20
week 4 21 22 23 24 25 26 27
week 5 28 29 30 31
poslední mesíc únor 2019 příští mesíc
Po Út St Čt So Ne
week 5 1 2 3
week 6 4 5 6 7 8 9 10
week 7 11 12 13 14 15 16 17
week 8 18 19 20 21 22 23 24
week 9 25 26 27 28

Rozpis utkání v sezóně 2018/2019

PHaSČ liga mužů - skupina B - sezóna 2018/2019

29.9. 12:00 FKÚ Ovocné Báze Wizards DDM Praha 10 C 5:3
29.9. 15:00 ASI Torza Sorry FKÚ Ovocné Báze -:-
14.10. 12:00 FKÚ Ovocné Báze Prague Tigers B 7:6
14.10. 15:00 TJ Sokol Kostomlaty n/L FKÚ Ovocné Báze 3:5
27.10. 11:00 FKÚ Ovocné Báze Panthers Praha C POWER 5:4
27.10. 14:00 IBK Svatý hole Kladno B FKÚ Ovocné Báze 5:6
17.11. 12:30 Florbal Team Sokol Nebušice FKÚ Ovocné Báze 6:7pn
17.11. 15:30 FKÚ Ovocné Báze FT Sokol Praha-Břevnov 4:6
16.12. 12:00 ACEMA Sparta Praha B FKÚ Ovocné Báze 7:6pn
16.12. 15:00 FKÚ Ovocné Báze OLYMP FLORBAL B 6:5
13.1. 9:00 Sokol Benátky n/J FKÚ Ovocné Báze 7:9
13.1. 13:30 FKÚ Ovocné Báze TJ Sokol Kostomlaty n/L 9:6
2.2. 12:00 FKÚ Ovocné Báze IBK Svatý hole Kladno B Přetlaková SH Kladno
2.2. 16:30 EMCO Cholerics FKÚ Ovocné Báze Přetlaková SH Kladno
23.2. 0:00 FKÚ Ovocné Báze Florbal Team Sokol Nebušice Sport Eden Beroun
23.2. 0:00 Wizards DDM Praha 10 C FKÚ Ovocné Báze Sport Eden Beroun
9.3. 0:00 Prague Tigers B FKÚ Ovocné Báze SH Čakovice
9.3. 0:00 FKÚ Ovocné Báze ASI Torza Sorry SH Čakovice
24.3. 0:00 FT Sokol Praha-Břevnov FKÚ Ovocné Báze SH města Benátky nad Jizerou
24.3. 0:00 FKÚ Ovocné Báze Sokol Benátky n/J SH města Benátky nad Jizerou
6.4. 0:00 OLYMP FLORBAL B FKÚ Ovocné Báze SH ZŠ Kunratice
6.4. 0:00 FKÚ Ovocné Báze Panthers Praha C POWER SH ZŠ Kunratice
28.4. 0:00 FKÚ Ovocné Báze EMCO Cholerics SH Čakovice
28.4. 0:00 ACEMA Sparta Praha B FKÚ Ovocné Báze SH Čakovice

Aktualizováno (Neděle, 13 Leden 2019 16:05)

 
Na spadnutí ...
Tabulka
1 Sparta B 12 7 4 1 29
2 Partneři C 14 8 2 4 27
3 Báze 11 8 2 1 27
4 Tygři B 12 7 2 3 23
5 Vylízárds C 14 7 1 6 23
6 Kostomlaty 14 6 1 7 20
7 Nebušice 12 5 3 4 18
8 Břevnov 12 5 2 5 18
9 KarBenátky 14 5 1 8 16
10 Sorry 13 4 1 8 13
11 IBK Kladno B 12 3 2 7 12
12 Emco 12 4 0 8 12
13 Olymp B 14 3 1 10 11
Banner