Kalendář akcí
poslední mesíc březen 2019 příští mesíc
Po Út St Čt So Ne
week 9 1 2 3
week 10 4 5 6 7 8 9 10
week 11 11 12 13 14 15 16 17
week 12 18 19 20 21 22 23 24
week 13 25 26 27 28 29 30 31
poslední mesíc duben 2019 příští mesíc
Po Út St Čt So Ne
week 14 1 2 3 4 5 6 7
week 15 8 9 10 11 12 13 14
week 16 15 16 17 18 19 20 21
week 17 22 23 24 25 26 27 28
week 18 29 30

Rozpis utkání v sezóně 2018/2019

PHaSČ liga mužů - skupina B - sezóna 2018/2019

29.9. 12:00 FKÚ Ovocné Báze Wizards DDM Praha 10 C 5:3
21.3. 20:45 ASI Torza Sorry FKÚ Ovocné Báze 2:3
14.10. 12:00 FKÚ Ovocné Báze Prague Tigers B 7:6
14.10. 15:00 TJ Sokol Kostomlaty n/L FKÚ Ovocné Báze 3:5
27.10. 11:00 FKÚ Ovocné Báze Panthers Praha C POWER 5:4
27.10. 14:00 IBK Svatý hole Kladno B FKÚ Ovocné Báze 5:6
17.11. 12:30 Florbal Team Sokol Nebušice FKÚ Ovocné Báze 6:7pn
17.11. 15:30 FKÚ Ovocné Báze FT Sokol Praha-Břevnov 4:6
16.12. 12:00 ACEMA Sparta Praha B FKÚ Ovocné Báze 7:6pn
16.12. 15:00 FKÚ Ovocné Báze OLYMP FLORBAL B 6:5
13.1. 9:00 Sokol Benátky n/J FKÚ Ovocné Báze 7:9
13.1. 13:30 FKÚ Ovocné Báze TJ Sokol Kostomlaty n/L 9:6
2.2. 12:00 FKÚ Ovocné Báze IBK Svatý hole Kladno B 4:5
2.2. 16:30 EMCO Cholerics FKÚ Ovocné Báze 5:6pn
23.2. 9:00 FKÚ Ovocné Báze Florbal Team Sokol Nebušice 7:10
23.2. 15:00 Wizards DDM Praha 10 C FKÚ Ovocné Báze 5:7
9.3. 9:30 Prague Tigers B FKÚ Ovocné Báze 1:4
9.3. 14:00 FKÚ Ovocné Báze ASI Torza Sorry 9:3
24.3. 12:30 FT Sokol Praha-Břevnov FKÚ Ovocné Báze SH města Benátky nad Jizerou
24.3. 15:30 FKÚ Ovocné Báze Sokol Benátky n/J SH města Benátky nad Jizerou
6.4. 8:00 OLYMP FLORBAL B FKÚ Ovocné Báze SH ZŠ Kunratice
6.4. 12:30 FKÚ Ovocné Báze Panthers Praha C POWER SH ZŠ Kunratice
28.4. 12:00 FKÚ Ovocné Báze EMCO Cholerics SH Čakovice
28.4. 18:00 ACEMA Sparta Praha B FKÚ Ovocné Báze SH Čakovice

Aktualizováno (Pátek, 22 Březen 2019 06:29)

 
Na spadnutí ...
Tabulka
1 Báze 18 12 3 3 41
2 Sparta B 18 10 5 3 40
3 Partneři C 20 10 5 5 37
4 Nebušice 18 11 3 4 36
5 Břevnov 18 10 3 5 35
6 Tygři B 18 10 2 6 32
7 KarBenátky 18 8 1 9 25
8 Kostomlaty 20 7 2 11 25
9 Vylízárds C 20 7 1 12 23
10 IBK Kladno B 18 5 3 10 19
11 Olymp B 18 5 1 12 17
12 Sorry 18 5 1 12 16
13 Emco 18 4 2 12 14
Banner